Interiérové horizontální žaluzie

Interiérové horizontální žaluzie Liberec

Horizontální interiérové žaluzie stále představují jeden z nejrozšířenějších způsobů protisluneční  ochrany. Umožňují plynulou regulaci světla v interiéru, tedy nastavení jeho intenzity a směru, kterým se dovnitř dostává. Toto je zásadně odlišuje od ostatních druhů stínící techniky. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové interiérové horizontální žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Meziokenní horizontální žaluzie

Meziokenní horizontální žaluzie jsou používány převážně pro starší typy oken. Výhodou je cenová dostupnost, dlouhá životnost, možnost výroby i atypických žaluzií pro šikmá, lomená a oblouková okna. Žaluzie se montují do sešroubovaných a kastlíkových oken.

Žaluzie jsou nenáročné na údržbu. K čištění a odstranění prachu lze použít prachovku nebo plastový čistič s molitanovými polštářky.

Nosný profil žaluzie je lakován v různých barvách dle vzorníku RAL. Barvy lamel jsou dodávány podle šíře lamel: lamely šíře 16 mm jsou vyráběny ve  4 standardních barvách, celostínící lamely šíře 25 mm mají  širokou škálu standardních barev a 13 barev imitace dřeva.

Žaluzie jsou ovládány systémem šňůrka-tyčka.

Předokenní interiérové žaluzie

Interiérové horizontální žaluziePředokenní interiérové žaluzie se používají na plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna. Jejich výhodou je cenová dostupnost, dlouhá životnost, vysoká užitná hodnota a funkčnost, moderní design, snadné manuální ovládání řetízkem s brzdou.  Žaluzie se montují do okenního křídla (do zasklívací lišty). Nosný profil žaluzie tvoří válcované plechové profily s kvalitní povrchovou úpravou. Nosný profil žaluzie je lakován v různých barvách dle vzorníku RAL.

Barvy lamel jsou dodávány podle šíře lamel: lamely šíře 16 mm jsou vyráběny ve  4 standardních barvách, celostínící i standardní lamely šíře 25 mm mají  širokou škálu standardních barev a 13 barev imitace dřeva.

Žaluzie jsou nenáročné na údržbu. K čištění a odstranění prachu lze použít prachovku nebo plastový čistič s molitanovými polštářky.

Předokenní interiérové žaluzie svou životností splňují nejnáročnější požadavky zákazníků.

 

 

 

 V případě zájmu o vniřtní žaluzie napište níže Vaši poptávku a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Co Vám nabízíme?

Rolety venkovní

Žaluzie - interiérové i venkovní

Garážová vrata

Markýzy

Hliníkové parapety

Slunolamy a hliníkové okenice

Hliníkové brány, branky a ploty

Hliníkové zábradlí

Hliníkové fasády

Hliníková okna a dveře Heroal

Interiér - lišty, plechy, rámečky

Interiérové doplňky a obrazy

Květináče a zahradní nábytek

Hliníkové plechy, lišty a profily

Ostatní hliníkové výrobky:

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

KALKULACE PARAPETŮ

KALKULACE PARAPETŮ

Rychlý kontakt


Telefon: +420 602 550 542
E-mail: info@aluroom.cz

Aktuality

Hliníkové pergoly - bioklimatické

HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY - nové AKČNÍ CENY pro zimu a jaro 2019 - AKCE!Hliníkové bioklimatické zahradní pergoly - zahradní přístřešek pro náročné. Tento druh speciálních hliníkových pergol je i...

Číst dál

PF 2020

PF 2020 - přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšný šťastný NOVÝ ROK 2020.  Váš ALUROOM

Číst dál

Nový e-shop s venkovními roletami na míru

Spustili jsme pro Vás nový e-shop s venkovními roletami na míru, který najdete na webu: www.e-venkovni-rolety.cz. Jedná se o zakázkovou výrobu venkovních hliníkových rolet na míru. U každého výrobků...

Číst dál

Facebook

Zadejte Vaší poptávku

Vaše jméno (*)
Neplatný vstup
Napište Váš email (*)
Neplatný vstup
Vaše telefonní číslo
Neplatný vstup
PSČ místa realizace
Neplatný vstup
Jak Vás máme kontaktovat?
Neplatný vstup
O jaký produkt máte zájem?
Neplatný vstup
Doplňující informace
Neplatný vstup
Opište text (*) Opište text   Obnovit
Neplatný vstup

Souhlas je povinný